Halitosil Dm Dil Macunu

Halitosil Dm Dil Macunu

Kategori:Ürünler

 

HALİTOSİL-Dm
DİL MACUNU
Ağız kaynaklı (Tip 1 ) ağız kokusunun bilinen en güvenli yol, hekim tarafından ağzın ekolojisinin ıslah edilmesi ve çinkolu-alkolsüz bir ürün ile dil temizliği yapılmaısıdır. Dil temizliği eksik olursa ağız kokusu iyileşmez. Dilin herhangi bir macun ile fırçalanması yetersiz olur. Dilin temizliği için kullanılacak olan macunun çinko klorit ve sodyum klorit içermesi gerekir.

Halitosil ağız kokusu solüsyonu içerisinde kantılanmış koku giderici etki Halitosil dil macunun içerisinde mevcuttur. Halitosil dil macunu ülkemizde ilk ve tek üründür.

Dil fırçalandıktan sonra dilin tüysü çıkıntılarının (papil) arasına çinkonun ulaşması için en güvenli yol Halitosil dil macunudur. Halitosil dil macunu dil papillerinin en ince aralıklarına derinlemesine nüfuz ederek ağız kokusunu engeller.

Kullanımı:
Yatmadan önce sabah kahvaltıdan sonra ve gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu herhangi bir zamanda, dişler bilinen şekilde fırçalanır. Diş veya dil fırçası üzerine bir miktar Halitosil dil macunu sıkılır ve dil arkadan öne doğru süpürür gibi fırçalanır. (Dil kazımak sağlığa uygun değildir). Dil üzerinde sarı tabaka kaldıysa fırçalamaya devam edilir. Bulantı meyadan gelirse nefes verme sırasında hoyrat hareketlerle dili fırçalamakta ısrar edilmelidir. Bir süre sonra bulantı hissi kaybolacaktır. Dil yüzeyinin her tarafı aynı veya benzer pembelikte olduğunda dil fırçalama sona erdirilir. Halitosil dil macunu yıkanarak ağızdan uzaklaştırılır.
En iyi neticeyi almak için bu işlemden sonra Halitosil ağız yıkama solüsyonu ağızda en az 2 dak boyunca bekletilmelidir.

Dikkat edilecek hususlar:

7 yaş altı kullanima uygun değildir.
Gözünüze kaçırmayın.

Dozaj:
Günlük doz ihtiyaç halinde artırılabilir. Yutulmadığı için bilinen bir yan tesiri yoktur.

Sipariş vermek için tıklayınız:


Yorum Yap